Hoşgeldiniz Bugün 25 09 2022
.

Farkındalığınıza Fark Katacak Kitap “Sevginin Gücü”

Malatya kamuoyunun yakından tanıdığı 1994-2015 yılları arasında 21 yıl süresince Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şubesi Başkanlığını başarıyla yürüterek engellilerin sorunlarını araştırıp çözüm üreten ve her alanda haklarını savunarak mücadele eden ve bu başarılı çalışmaları nedeniyle kamuoyu tarafından takdirle karşılanan Ali Haydar Koyun’un Ekim 2015 tarihinde çıkarmış olduğu “Sevginin Gücü” adlı kitabının ikinci baskısı çıktı.

21 yıl süresince mücadele ettiği derneği TSD Malatya Şubesinin 21 Mart 2015 tarihinde genel kurul kararıyla fesih edilmesinin ardından engellilerle ilgili vermiş olduğu mücadelede edinmiş olduğu bilgi birikimiyle Malatya Söz Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaya başlayan ve yazdığı yazıları aynı zamanda bir çok haber sitelerinde de yer alan Ali Haydar Koyun 1999 yılında çıkardığı “Sessizliğim” adlı şiir kitabından sonra uzun bir süre gömüldüğü sessizliğine ara vererek Ekim 2015 tarihinde “Sevginin Gücü” adlı derleme bir öykü kitabı çıkarmıştı.

Ekim 2015 tarihinde 1.baskısı çıkan ve kısa bir sürede tükenerek Nisan 2016 tarihinde yeni kapak tasarımıyla 2.baskı olarak çıkan “Sevginin Gücü” kitabı hakkında bir açıklama yapan Ali Haydar Koyun, “Kısa sürede 1.baskının tükenerek 2.baskının çıkmasından dolayı çok mutluyum. Kitabımın kısa sürede tükenmesinde büyük destekleri olan başta Malatya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a, Malatya Park AVM’ye, Doğu Batı Kurs Merkezi Sorumlusu Metin Şimşek’e, Malatya Deniz Kitabevleri İşletmecisi Mesut Özdemir’e ve Can Halı San. Tic. Ltd.Şti. ile Yeşil İda Tatil Köyü İşletmecisi İlhan Yıldız’a ve tüm kitap sever dostlara ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni kitap çalışmaları da yaptığını belirten Ali Haydar Koyun’un 26 Temmuz 2015 tarihinde kaybettiği babası Sadık Koyun’a ithaf ederek çıkardığı “Sevginin Gücü” adlı öykü kitabında engellilerle ilgili toplam 41 adet öykü bulunmaktadır.

Engellilerle ilgili konularda farkındalığınıza fark katacak bir kitap olan “Sevginin Gücü”nü okuyanlar öykülerin içeriğine göre yeri geldiğinde duygulanarak hüzünlenecek, acı çekerek üzülecek ve yüreğiniz burkulacak, yeri geldiğinde ise neşelenerek sevinecek, yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşacak ve yüreğiniz huzur dolarak ısınacaktır. Her öyküde kendinizden bir şeyler bulacak ve okudukça yaşamınıza yepyeni bir soluk getirecek olan “Sevginin Gücü” kitabı sizi derinden etkileyecek ve ısınan yüreğinize insan olmanın önemini bir kez daha anımsatacaktır.

“Sevginin Gücü” kitabında sayfalar arasında gezinirken hüznü, acıyı, iyiliği, sevgiyi, dostluğu, mutluluğu, yaşama azmini, mücadeleyi dile getiren birbirinden güzel 41 adet öyküden oluşan bu kitapla hayata keyifli bir mola verip kargaşadan, sıkıntılardan uzaklaşacaksınız.

“Sevginin Gücü” kitabını tüm seçkin kitapçılarda ve internet satış sitelerinde temin edebileceğiniz gibi 10-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacak olan 5.Malatya Anadolu Kitap Fuarında Olimpos Yayınları standında da imzalı olarak temin edebilirsiniz

Sevginin Gücü Yeni 11 Sevginin Gücü Yeni 6 Sevginin Gücü Yeni 8 Sevginin Gücü Yeni 9Sevginin Gücü Yeni 10Sevginin Gücü Yeni 15


Yorum Yap